KONST / Litografier / Färglitografi 9668564
nr 966 8564
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), "Vegetarians dream", 245/300, signerad, motivet: 27x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:32:49
300 kr
400 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer